Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт 2020-01-14T12:04:40+02:00

Project Description

Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт

Заради дитячої посмішки і блиску в очах БФ «Карітас Коломия» щороку проводить акцію «Допоможи св. Миколаю прийти до дітей-сиріт». Цього року подарунки отримали 1213 дітей, зокрема вихованці дитячих будинків-інтернатів, потребуючі діти з малозабезпечених сімей, діти переселенців, діти воїнів АТО, діти-інваліди та ін.  Така масштабна акція була проведена завдяки спільним зусиллям  деканатів Коломийської єпархії УГКЦ, на які розповсюдилися понад тисячу дитячих листів.

Решта листів взяли небайдужі люди, які долучилися до здійснення дитячої мрії. Також, значною допомогою у реалізації акції стали складені пожертви жертводавців у скрині, які були розставлені по церквах єпархії та по магазинах в Коломиї. Ми спробували не просто провести  акцію, але спільними зусиллями подарували дітям щастя і, головне, зберегли в дитячому серці віру в чудо, в святого Миколая та в добро, завдяки чому світ стане трошки кращим.

Акція «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт» є наймасовішою, з-поміж тих, які щорічно проводить Карітас. Традиційно щороку діти з інтернатів, дитячих будинків, сиротинців та з кризових сімей пишуть листи до Святого Миколая з щирою надією на те, що всі мрії здійсняться. Останні роки ми  долучаємо до акції дітей з Маріуполя та Краматорська.  Численні помічники Святого Миколая трудилися, щоб опрацювати кожен лист від дитини, знайти благодійника, який забажає допомогти здійснити дитячу мрію, а опісля доставити всі подарунки до дітей.

Статистика

0 пакунків
найбільша кількість подарунків
0 пакунки
видано в 2019 році

м. Коломия, Україна 78200 вул. Гетьманська, 36

тел.: +38(03433) 4-78-74

email.: karitas.kolomya@gmail.com

Сергій Триф`як (Директор)