Тренінг для матусь «Погана-хороша мама»

29 січня відбувся майстер-клас «Погана/хороша МАМА»

У приміщенні актового залу зібралися всі бажаючі матусі🤱🏻, щоб вияснити як бути хорошою мамою👩‍👧‍👦.
Розпочалася зустріч зі знайомства матерів, де кожна коротко розповіла про себе та свій найцінніший скарб – дітей👼🏻. Потім психолог Уляна Семенюк запропонувала записати всім на аркуші паперу «чому я погана мама»🖋 та ✒️«чому я хороша мама». Відповідь на такі питання заставили задуматися🤔. Після цього матері об’єдналися в пари і обговорили те, що записали👥. Потім кожна учасниця тренінгу поділилася емоціями та почуттями🗣, які супроводжували її під час написання свого портрету. На цьому етапі думки розійшлися🙅🏻‍♀️: одні матері казали, що написання поганої сторони давалося важко, інші ж, навпаки, довго думали про хороші якості. Далі психолог сказала намалювати хорошу та погану маму✍🏻. Кожен малював так, як відчував: сонце/блискавку☀️/⚡️, річку/болото, усміхнену/злу людину💁🏻‍♀️/🙍🏻‍♀️. Наступним стало обговорення того,🗣 як учасниці зобразили хороші та погані сторони матері. Під час тренінгу було помітно, що мами почували себе розкуто, спокійно та не були замкнені. Всі йшли на контакт, ділилися проблемами, з якими доводилося стикатися та шукали шляхи їх вирішення. Згодом психолог роздала всім асоціативні картинки, які допоможуть збалансувати⚖️ хорошу і погану маму. Кожен мав можливість задуматися, що варто зробити, щоб хороша мама переважала при вихованні дітей🤔.
На завершення учасниці розповіли як на них вплинула ця зустріч, і що саме вони готові змінити в своїх діях та в собі, починаючи з сьогоднішнього дня.

#Caritas_Kolomyya
#Клуб_Молодих_Мам
#Центр_підтримки_сім_ї діє за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

2019-04-02T11:42:10+02:00