Волонтерство 2018-03-13T17:15:01+02:00

Волонтерство

Волонтерський рух — це доброчинна діяльність, яка здійснюється людьми на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Людину, яка добровільно надає безоплатну соціальну допомогу та послуги інвалідам, хворим, особам і соціальним групам, що опинилися в складній життєвій ситуації, називають волонтером.

Волонтери керуються певними принципами. Вони поважають гідність і культуру всіх людей. Вони надають допомогу, безкоштовні послуги особисто або організовано в дусі партнерства і братерства. Також волонтери визнають рівну важливість особистих і колективних потреб, сприяють їх колективному забезпеченню. Ставлять перед собою мету перетворити волонтерство в елемент особистого процвітання, набуття нових знань і навичок, удосконалення здібностей, стимулюючи для цього ініціативу і творчість людей, надаючи кожному можливість бути творцем, а не користувачем, спостерігачем…

Оскільки Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» є організацією неприбутковою, то для реалізації наших завдань нам ніяк не обійтись без волонтерів. До волонтерів може долучитися кожен бажаючий, головне, щоб він чітко усвідомлював свою роль і завдання, був щирим і відкритим серцем, готовим допомогти потребуючим.

м. Коломия, Україна 78200
вул. Гетьманська, 36

тел.: (03433) 4-78-74
Telegram: +38(067) 342-94-99