Як вберегтися від застуди 

Різке похолодання особливо сприятливе для застуд та вірусних інфекцій, котрі активно розгулюють в транспорті, на роботі чи в інших людних місцях. Тому зміцнювати свій імунітет дуже важливо. При перших ознаках застуди не варто переносити недугу на ногах.

Підхопивши простуду, бажано дотримуватися постільного режиму, економити сили та енергію,  перебувати в теплі. Якщо немає високої температури – можна прийняти гарячий душ або ванну. Прогріти при цьому обличчя, шию та грудну клітку. Після цього укутатися в ковдру, випити гарячого чаю(якщо немає алергії, то можна додати кілька ложок меду, а ще краще – імбир, він зміцнює імунітет і добре зігріває).

 

Дуже важливо при перших ознаках застуди пити багато рідини. Чим більше і частіше ви п’єте, тим більше шансів в організму на швидке відновлення. А ось палити, вживати каву чи алкоголь небажано. Необхідний також здоровий сон та відпочинок, адже саме у фазі глибокого сну відбувається регенерація імунної системи.

Якщо сталося так, що ви все-таки захворіли, не приймайте відразу антибіотики – лише за призначенням лікаря. Якщо температура тіла сягає 38-и  градусів і стан здоров’я дозволяє – не вживайте жарознижуючі засоби. Збивати таку температуру не слід – вона потрібна організму для боротьби з вірусом, а зловживання жарознижуючими лише пригнічує імунітет. Збивати температуру можна тільки в тому випадку, якщо вона перевищує 38,5 градусів, або коли є якісь побічні ефекти, що супроводжують нижчу температуру (наприклад, судоми або сильний дискомфорт).

 

2019-12-26T14:06:56+02:00